Logo Logo
Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblížit - Jak se mohou světová náboženství sblížit - Dalajláma XIV.
Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblížit - Jak se mohou světová náboženství sblížit - Dalajláma XIV.
Krátky popis Diskontní produkt Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblížit - Jak se mohou světová náboženství sblížit - Dalajláma XIV. od výrobce Maitrea u nás najdete zlevněný od 179 Kč
Obvyklá cena
  • 179
  • 187 Kč
  • 4 %
Výrobce/Značka
Maitrea
EAN 9788075001191
Hodnocení
Nikdo – žádná země, žádná kultura, žádný člověk – dnes není nedotčen tím, co se děje ve zbytku světa, a postupující globalizace před nás staví mnoho nových výzev. Nejdůležitějším úkolem lidstva jednadvacátého století je podle dalajlámy snaha o mírumilovné soužití. Jeho Svatost v této knize dokazuje, že i v dnešním globalizovaném světě k sobě mohou národy, kultury a jednotlivci nacházet cestu. Všechny náboženské tradice vyzdvihují soucit jako ústřední princip, jímž se máme řídit, chceme-li vést dobrý život. A povinností všech, kdo usilují o duchovní zdokonalení, je uznat nezastupitelnou hodnotu ostatních náboženství. Jedině z tohoto základu může vyrůstat skutečný vzájemný respekt a spolupráce. Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic nabízí optimistický, a přesto realistický pohled na možnosti lidstva na jeho cestě k harmoničtější budoucnosti.
Nakladatelství Maitrea
Počet stran 170
Formát 210 x 148 x 10 mm
Typ Paperback
Autor Dalajláma XIV.
Rok vydání 2015
Další produkty od výrobce Maitrea
Další produkty v kategorii Knihy